Načítání dat...
Řadit podle:

  Malé dámské kabelky na dlouhém opasku - krásné, stylové doplňky

  Dámských kabelek nikdy není dost! Každá žena to dobře ví, a ačkoli šatník praská ve švech, je těžké si odpustit přidat další model do naší kolekce. Dámské kabelky, zejména ty malé, mají mimořádnou sílu - zdobí, ladí, osvěžují a mění téměř každý styl. Tento zdánlivě obyčejný malý módní doplněk dokáže zázraky, opticky změní postavu, upoutá pozornost, oživí barevnější outfity, zdůrazní temperament a vyjádří osobnost. Malé kabelky na dlouhém opasku jsou pak skutečnou nutností pro každou milovnici módy.

  Kabelky na dlouhém opasku - klasika a pohodlí v jednom

  Dámské kabelky na dlouhém opasku jsou povinností pro každou ženu. Určitě aspoň jedna z nich vám skutečně poslouží. Nejen, že dokonale zdobí a jsou skvělým společníkem pro všechny naše výlety: procházky, nakupování, párty ale i do zaměstnání. Jedná se o nejlepší způsob, jak mít u sebe peněženku, doklady a doplňky k líčení vždy po ruce. Kabelka na dlouhém opasku je jednou z nejúčinnějších metod, jak doplnit skvělý styl; bude vždy vypadat působivě a není těžké jí sladit s vašim oblečením, jestli se chcete cítit pohodlně pak je tento model jasná volba.

  Jak kabelky na dlouhém opasku mohou krásně vymodelovat postavu

  Velikost a tvar dámské kabelky ovlivňuje ženskou postavu. Pamatujme o tom, když hledáme ideální doplňky pro sebe nebo svého blízké. A taková malá kabelka s dlouhým opaskem , kterých v našem obchodě najdete opravdu mnoho, dokonale zvýrazní postavu menších žen. Model tohoto typu, zavěšený nízko na bocích, bude nejlepší volbou pro ženy s postavou ve tvaru jablka, obráceného trojúhelníka nebo přesýpacích hodin. Vzhledem k tomu, že popruhy tašek jsou dlouhé a delka je nastavitelná, můžete ji zkrátit na libovolnou délku výběrem vhodné výšky, na kterou bude taška zavěšena. Malá kabelka na dlouhém opasku umístěném v pase je optimální volbou pro ženy se širšími boky. V případě siluety bez prohlubně v pase bude fungovat taška zavěšená úhlopříčně.

  Kouzelné, klasické a moderní kabelky s dlouhým opaskem

  Nabízíme obrovský výběr kabelek, peněženek a kufrů, které lze kombinovat s prakticky jakýmkoli stylem a přizpůsobit různým příležitostem, jak běžným, každodenním, tak i formálnějším a obzvláště elegantním. Oblíbené dámské tašky s dlouhým opaskem typu brašny, podle stylu - zdobené laky, zvířecími motivy, třásněmi nebo perforací. Klasické, hladké tašky v jemných barvách jsou ideální do kanceláře, na romantickou schůzku a na různá společenské setkání - malá dámská kabelka s dlouhým opaskem v jemné, fenomenální podobě malého kufru nebo nízké spojkové tašky.

  Modní, stylové a praktické - dámské kabelky na dlouhém opasku

  Kabelka s dlouhým opaskem je nejen efektivní, ale také mimořádně praktická. Při výběru správné kabelky proto stojí za to věnovat pozornost jejím vlastnostem, jako je počet vnitřních a vnějších přihrádek, kapes, typ zapínání nebo délka opasku. Barvy jsou také velmi důležité, ať už se jedná o tlumené nebo intenzivní, je třeba pamatovat že si vybírame kabelku jako celek. Důležitá je také materiál, ze kterého je kabelka vyrobena. Dlouhý opasek je určitě velkou výhodou, ale stojí za to věnovat pozornost jeho šířce a způsobu připevnění. Dámské kabelky na dlouhém opasku: černé - stylové a elegantní, bílé a pastelové - pro letní dny, nebo světle šedé a béžové - pro moderní polosportovní kombinace - to jsou rozhodně ty nejlepší volby.