Načítání dat...
Řadit podle:

  Crossbody taska

  Crossbody kabelka je kabelka nošená přes rameno. Poskytuje volnost pohybu a pohodlí. Velké i malé crossbody tašky jsou nezbytnou součástí dámského šatníku. Velké brašny jsou ideální pro každodenní použití, když potřebujete přenášet více věcí. Malé se hodí na večerní setkání s přáteli, rande, večírky a různé příležitosti. Jejich největší výhodou je, že se pohodlně nosí. Rozmanitost stylů a barev zajistí, že si každá dáma najde svůj oblíbený model crossbody kabelky!

  Dámské crossbody kabelky mají obvykle nastavitelný dlouhý popruh. Lze ji zkrátit a tašku nosit na jednom rameni nebo prodloužit a prakticky ji přehodit přes trup, přičemž kapsa tašky může být podle potřeby umístěna na zádech nebo na břiše. Crossbody lze nosit také připevněné k pasu. Jednoduše popruh odpovídajícím způsobem zkraťte. Stejnou kabelku, pokud se jedná o model v elegantním střihu, lze po odepnutí popruhu použít i jako spojku. Crossbody kabelka je kombinací stylu a pohodlí. Může úspěšně nahradit batoh, tašku se spojkou nebo kabelku s uchem.

  Velké crossbody kabelky

  Na každodenní nošení rádi používáme velké crossbody tašky. Do malé kabelky se nám nevejde kosmetická taštička, kniha, svačina ani potřebné doklady. Velké crossbody tašky nám to umožňují. Kromě toho je možné tašku přehodit přes rameno, takže je pohodlná a poskytuje naprostou volnost pohybu. Tašku nemusíme držet v ruce, což je důležité zejména tehdy, když potřebujeme pro něco sáhnout oběma rukama. Crossbody kabelku lze nosit k elegantním i sportovním outfitům. sportovní. Tuto tašku můžete bez váhání vzít do práce, na nákup nebo na procházku. Vezměte si ji s sebou na dovolenou a nemusíte se jí vzdát ani při jízdě na kole, běhu nebo chůzi s holemi. Výrobci crossbody tašek připravili různé velikosti, tvary, barvy a vzory, aby si každý z nás mohl vybrat ten nejlepší model a doplnit svůj šatník alespoň jedním modelem. Podívejte se na naše návrhy a sezónní trendy!

  Malé crossbody kabelky

  Dámské crossbody kabelky se dodávají v malé verzi. Tento model je nejoblíbenější díky rozmanitosti modelů a provedení a funkčnosti. Malé crossbody - kabelky s popruhem, které se nosí na rameni, v ruce nebo přes trup - ženy s oblibou volí na večerní vycházky s přáteli, partnerem nebo na večírky. Dodávají se v různých provedeních, barvách a formátech. Od klasičtějších modelů až po barevné se zajímavým potiskem. Malé crossbody kabelky se dodávají s dlouhým popruhem, řetízkem místo pásku nebo s možností odepnutí popruhu, takže kabelku lze použít i jako spojku. Ve vašem šatníku by rozhodně neměla chybět alespoň jedna crossbody kabelka. Takový víceúčelový model nám většinou slouží dlouhá léta a doplňuje nejrůznější outfity. Prohlédněte si roztomilé crossbody kabelky a vyberte si tu nejlepší pro vás!

  Značkové crossbody kabelky

  Firemní crossbody kabelky pocházejí od návrhářů a světových módních domů. Některé modely jsou považovány za klasiku a jsou oblíbené již mnoho let. Kabelka crossbody je prvotřídní kabelka, která bude díky své univerzálnosti a praktičnosti módní po mnoho sezón. Není to výrobek na jednu nebo dvě sezóny, ale na mnoho let. Taková crossbody kabelka podtrhne charakter stylu a dodá mu eleganci a luxus. Značkové crossbody kabelky jsou dražší než standardní především kvůli uznání, nápadu, vysoké kvalitě a hodnotám značky, s nimiž je spojena. Podívejte se na nabídku prémiových značek a zjistěte, zda v ní najdete něco pro sebe! Porovnejte ceny, kvalitu a vizuální aspekty. Určitě najdete nějaké pěkné crossbody tašky, které vám zůstanou v hlavě. Nebo se vám některý z nich zalíbí natolik, že bude váš? Líbí se vám crossbody kabelky této společnosti?

  Aktovka jako crossbody taska

  Ledvinka crossbody se hodí jako doplněk ke sportovním i ležérním outfitům. Dříve se nosila pouze jako sportovní taška, ale dnes máme mnoho variant a také mnoho elegantních modelů. Crossbody se zapíná ve výšce boků, takže je praktická a pohodlná na nošení. Máme plný rozsah pohybu. Nejdůležitější věci máme u sebe a můžeme se k nim kdykoli dostat. Pravděpodobnost že dojde ke krádeži nebo ztrátě těchto předmětů, je nízká, protože i když se řemínek utrhne, okamžitě si toho všimnete. Ledvina je skvělá na výlety, procházky, jízdu na kole nebo jiné aktivity. Omezením je jeho velikost, protože se do něj vejdou nejnutnější věci jako telefon, peněženka, klíče. Například během výletu však máte tyto věci na dosah ruky a nemusíte je hledat. Dámské crossbody kabelky, mezi které patří i ledvinka, mají být především pohodlné a praktické. Prohlédněte si dostupné modely a nechte se inspirovat novými možnostmi!

  Crossbody kabelka - jak si vybrat?

  O chutích se nediskutuje, takže každému z nás mohou připadat příjemné jiné věci. Crossbody kabelky se naštěstí vyrábějí v tolika variantách, že bez ohledu na individuální vkus, styl, charakter osoby a příležitost si každá dáma najde něco pro sebe. Jinou kabelku zvolíte pro každodenní nošení a jinou, když myslíte na večerní vycházky. Velké crossbody kabelky, které jsou ideální pro každodenní život, můžete nosit například do práce, na schůzku s kamarádkou nebo na nákupy. Pro zvláštní příležitosti lze použít menší verzi, do které můžeme schovat nejnutnější věci, jako je telefon, klíče a rtěnka. Pokud se chystáte na večírek, slaďte kabelku s plánovaným stylem. Můžete zvolit elegantní prvky, jako jsou ozdoby, řetízek místo pásku nebo zajímavý potisk. Crossbody kabelka, kterou si vyberete, vám vydrží mnoho let a díky své univerzálnosti ji jistě využijete při mnoha příležitostech.