Načítání dat...

Kožené kabelka univerzální Genuine Leather hnědá 9A

Kód výrobce: 9Abr
Jednoduchá kožená kabelka bez zbytečného zdobení, to je znak dobrého vkusu a úrovně. Díky tomu je univerzální, je vhodná ke každé stylizaci. Prostorný vnitřní prostor je další její předností. Hnědá barva vypadá fenomenálně!
Naše cena:
2152,00 CZK
Informujte mne, jakmile bude produkt v prodeji
Termín dodání: 24 hodin 
Výrobce: Genuine Leather
Genuine Leather
 • ROZMĚR: 

  L

 • výška (cm): 

  30 cm

 • šířka (cm): 

  36 cm

 • hloubka (cm): 

  13 cm

 • Délka uší (cm): 

  60 cm

 • Mieści A4: 

  V

 • DRUH: 

  univerzální

 • MATERIÁL: 

  přírodní kůže – lícová

 • KOLOR: 

  hnědá

 • UVNITŘ: 

  1 kapsa se zapínáním na zip; 1 přihrádka se zapínáním na zip

 • HLAVNÍ ZAPÍNÁNÍ: 

  zip

Dímská kabelka firmy GENIUNE LEATHER. Pohodlná a praktická. Vyrobena z nejkvalitnější přírodní kůže. Kůže je velmi dobrého druhu, silná a odolná, hladká, s jemným leskem. Jednoduchý tvar a design. Taška má dvě univerzální držadla do ruky I na rameno. Je zapínaná na zip. Uvnitř vyložena podšívkou. Vnitřní prostor tvoří hlavní přihrádka a kapsičky: jedna zapínaná na zip a malá kožená kapsička například na telefon. Univerzální praktický model, vhodný na každodenní nošení i na vyjímečné příležitosti. Taška je funkční, praktická a prostorná – vejde se do ní formát A4. Je velmi precizně ušita s důrazem na i ten nejmenší detail. Model určený ženám, které dokáží ocenit vysokou kvalitu, styl a krásu.

" Čím více nakupujete, tím více získáváte "

Pokud máte dojem, že kabelek není nikdy dost a chcete svoji kolekci doplňovat o nové vzory, pak byste se zcela jistě měla stát přítelkyní Paní Kabelkové. Naleznete zde ohromný výběr módních kabelek renomovaných firem. A za další, budete nesmírně překvapena cenami, které jsou určitě nejlepší na trhu.

Pozor!!! Náš věrnostní program můžete sloučit s akcemi a slevovými kódy.

S Paní Kabelkovou budete jako s nejlepší přítelkyní – jste-li loajální, hodntě toho získáte.

Každý další nákup vám přinese úspory a další stálé slevy, pokud hodnota vašich celkových nákupů překročí určité hranice:


ZÍSKEJTE TÍM, ŽE VÍCE NAKOUPÍTE
Získáváte
stálé slevy

Jak to funguje?

POKUD CHCETE BÝT ÚČASTNÍKEM TOHOTO VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU, MUSÍTE SE ZAREGISTROVAT NA NAŠICH STRÁNKÁCH

Anna je jedna z přítelkyň Paní Kabelkové. Při první návštěvě našeho e-shopu si zakoupila :

- kabelku za 625 CZK

- peněženku za 550 CZK,

- pánskou aktovku za 1400 CZK.

Celkem zaplatila 2575 CZK, což pro ni znamená slevu 3% na další nákupy.

Za dva měsíce nakoupila znovu:

- Kufr za 1700 CZK.

Za zboží zaplatila o 3% méně a navíc od toho momentu budou její nákupy prémiované slevou 5% - celková hodnota jejích nákupů v našem e-shopu překročila hranici 4000 CZK

Vyplatí se být věrnou zákaznicí. Už také proto, že budete vždy považováni za milé a očekávané hosty, jejichž přání a požadavky jsou splněny vždy profesionálně a s potěšením.

POKUD CHCETE BÝT ÚČASTNÍKEM TOHOTO VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU, MUSÍTE SE ZAREGISTROVAT NA NAŠICH STRÁNKÁCH

Napiš recenzi
Zuza

Torebka jest ładniejsza, niż na zdjęciach! Nie ma przeszyć na froncie (inaczej niż na zdjeciach).Wewn. podzielona na 2komory kieszonką zapinaną na suwak.Ze szwów wystaje parę nitek, poza tym wykonanie bdb

Bożena

Torebka bardzo elegancka. Z prawdziwej skóry. Ładnie intensywnie pachnie skórą. Sztywna. Nie ma pionowych przeszyć na bokach. Zgodna z opisem lub ładniejsza. Szerokość na dole 27 cm. Teczka A4 wchodzi pionowo przy rozsuniętym suwaku.Kolor ciemny rudy.

 • ro
 • sk
 • hu