Načítání dat...
Řadit podle:

Vsaďte na casualovou eleganci výběrem mokasín

 

Vsaďte na casual eleganci výběrem mokasín

Příběh mokasín pochází z kultury Indiánů, kteří byli skutečnými mistry ve výrobě měkké, pohodlné a odolné obuvi.

Mokasíny jsou určitě jedním z nejpopulárnějších druhů obuvi, určeného jak  mužům, tak ženám. Jako každodenní obuv se vyznačuje pohodlím a scházejícím specifickým zdobením a díky principu provedení je praktická a vhodná ke kombinaci s každým casual oděvem. Hlavním rysem, který o tom rozhoduje, je jednoduchost modelů a možnost provedení v libovolné barvě. Dámské mokasíny jsou šité z kůže v přírodních odstínech nebo speciálně barvené. Ženy obyčejně mají větší nároky,  pokud jde o výběr vhodné obuvi ke kompletu oděvu, častěji vyhledávají boty v barvě modré nebo červené.

 

Současné dámské mokasíny mají původ indiánský, ale były značně zmodifikovány při zachování tradiční formy pouze v obecném nástinu a pojetí. Přesto patří k nejpohodlnějším modelům obuvi pro přechodní období, kdy chodila vyžadují větší ochranu před chladem.  Ženy také mohou počítat s dalšími detaily, které dodají botům více jemnosti a ženskéhos tylu. Patří k nim například ozdobné spony a trošku vyšší sloupkový podpatek.

 

Mokasíny – každodennost ruku v ruce s elegancí

 

O mokasínách se hovoří jako o „tichých botech”, co naznačuje, že  nadále zůstávají botami měkkými , bez doplňků jako jsou kovové podpatky či tvrzené podešvy. Staly se tak nejen obuví praktickou, ale také módní a velmi často vybíranou osobami z elitní společnosti.  Projektováním mokasín se zabávají největší mistři v oboru a jejich boty na trzích dosahují astronomických částek.  Meui typické vlastnosti, kterými se mokasíny vyznačují, patří vnější švy, velmi často z hrubých silných barevných nití, podešev zavinutá na patu boty, plochý podpatek a charakteristický tvar špičky.

 

Dámské mokasíny patří nejen k těm nejpohodlnějším, ale také nejuniverzálnějším typům každodenních bot. To znamená, že bez problémů je můžete vzít ke sportovním kalhotám stejně tak jako k sukni nebo k šatům. V létě vypadají úžasně v kombinaci s krátkými kalhotami , podle diktátu módy samozřejmě obouvané na bosou nohu.

Bohužel, produkt nebyl nalezen!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

  • ro
  • sk
  • hu