Načítání dat...
Řadit podle:
Doporučujeme

Stylové, pohodlné a praktické cestovní tašky

Jestli vyrázíš na cestu, tak pouze stylově a s klasou. Sbal si věci do svého kufru elegantně a prakticky – to ti umožní exkluzivní cestovní kufry z naší nabídky, které v sobě spojují netradiční design a praktičnost, nezáleží na tom jestli cestuješ autem, letadlem nebo vlakem, naše naše cestovní zavazadla pánské i dámské ti umožní zabalit vše co budeš potřebovat. Poradí si i s tou největší výzvou - s elegancí! V kolekci PaniKabelkova.cz na tebe čekají kožené cestovní tašky v klasickém i moderním stylu. Jsou dostupné v široké škále vzorů, barev i velikostí. Díky čemu snadno najdeš ideální produkt na každou výpravu, který pojme nejen to co je potřebné, ale i spoustu jiných věcí které dovnitř snadno schováš díky jejich pojemnosti. Nezáleží na tom jestli se chystáš na víkend na horách, krátkou služební cestu, nebo na dlouhou dovolenou v teple, seznam se s naší nabídkou a vyber si podle svého. Kvalita a vzory tašek, které nabízíme, splní očekávání i těch nejnáročnějších klientů a proto jsme si jisti, že naše malé i velké cestovní tašky již brzy najdou své majitele. A to bude teprve začátek jejich cesty!

Cestuj stylově!

Může být cestovní taška ladná, pojemná a odolná? Může! Nejlepším důkazem jsou modely, které najdeš na PaniKabelkova.cz . Objev svět designu, který tě uchvátí už na první pohled, a to zajistí že zaručeně upoutáš pozornost tvého okolí. Tvoje zavazadlo může být vyjímečná tak jako ty- stačí jen abys sis přizpůsobil tašku podle svého. Sázíš na minimalističnost a praktičnost? A nebo snad hledáš více ozdobnou tašku, která oživí tvoji cestovní stylizaci? S našimi taškami je všechno možné. Vyber si jednu z nich a vydej se na cestu svého života! Připravili sme pro tebe jak univerzální cestovní tašky XXL - skvělé na víkend za městem nebo na krátký výlet do jedné z evropských metropolí - tak i pohodlné tašky na kolečkách a železným rámem , které zajistí maximální komfort při převozu těžkých předmětů. Každá z našich tašek je krasně ozdobena a několik různých kapsiček a přihrádek, které usnadní organizaci tvojich věcí. Během cestování je důležité především pohodlí, proto stojí za to se zaměřit na to své vlastní. A zároveň neuškodí, když bude tvoje cestovní taška vybočovat z davu se svým neotřelým designem že?

Co by se ti mohlo ještě hodit během tvé cesty? Baťohy Plážové Pytle Pantofle dámské zimní boty Tenisky dámské Sandály dámské Sportovní boty damské.

Jaký je účel tvé cesty?

Znáš ten pocit kdy celé tvé tělo pohltí cestovní horečka? Pro některé je samotná cesta více vzrušující než to když už konečně dorazíme do cíle naší cesty, Dan Eldon dokonce tvrdil , že abysme si život užíli naplno tak už sama cesta musí být naším cílem. Právě během cesty za sklem vidíme nové krajiny, potkáváme nové lidi a navštěvujeme místa které jsou pro nás určitým způsobem vzrušující. Charakteristickým znakem cestování je chvilkovost a to je na nich nejvíce vzrušující - v těchto momentech jsme uchváceni, tím se co děje tady a teď, hledíme pouze do budoucnosti a nezabývame se minulostí. Aby bylo možné se stoprocentně soustředit na svojí cestu, je třeba aby byla komfortní, který je spojen nejen s cestovním prostředkem, ale také způsobem převážení našeho zavazadla. Jestli jedeš na krátkou cestu nebo budeš často přestupovat, tak je pro tebe ideální malá cestovní taška, do které sbalíš jen to nezbytné. Lehká cestovní taška není velkou zátěží a zvýší komfort cestování. Malé cestovní tašky v rozměru S i M doporočujeme ženám, můžům a dětem které hledají pojemný prostor, který můžeš mít vždy po ruce - v autobuse, vlaku, a i v letadle. Jestli ale cestuješ hlavně autem a musíš sebou vzít mnoho věcí, tak vsaď na pánské a dámské cestovní tašky ve velikostech L, XL i XXL.

Samostatné cestování většinou není spojené s převážením těžkých zavazadel - vyjímečně v přípádech kdy se chystáme na dlouhou cestu. Plánování i jenom malých výjezdů s určitou skupinou osob je už ale výzvou, která vyžaduje logisitické myšlení. Na takovéto situace se ideálně hodí kožené cestovní tašky. Na stránce našeho obchodu najdete pojemné tašky do ruky, na kolečkách nebo modely které nabízí obě možnosti. Najdete mezi nimi např:

  • Víkendovou tašku
  • Tašku ve tváru válce přes rameno, která je vybavena pohodlným širokým páskem
  • Klasickou cestovní tašku - koženou ve tvaru lichoběžníku
  • Neobvykle praktické tašky s kovovými rámy

Nabízíme kožené cestovní tašky z přírodní a ekologické kůže, nylonu a nebo z odolného polyesteru 600D. Příšlušenství vyrobené z přírodní kůže jsou odolné proti poškozením, díky čemu mají dlouhou životnost. Jejich pořízení je spojeno s vysokými výdaji, ale tato investice odpovídá několikaletému pohodlnému užívání produktu. Cestovní tašky z eko - kůže, jsou samozřejmě levnější variantou. Jsou ideální pro ty co musí o nákupu přemýšlet i z ekonomického hlediska, zároveň poslouží osobám, které rády experimentují se svým vzhledem.

Modní příruční tašky do letadla

Povolené rozměry příručního zavazadla, jaké sebou můžeme vzít do letadla jsou různé v záležnosti od aierolinek. Podle pravidel Wizz Air dámské a pánské příruční zavazadla mohou mít maximálně 30x40x20 cm, dámské i pánské příruční na tašky na které sebou berete na palubu letadel LOT nemohou být větší než 55x40x23 cm. Na Panikabelkova.cz najdeš modní příruční tašky pro ženy, muže i děti v rozměrech 27x40x18 cm, které sebou vezmete na palubu naprosté většiny airolinek. Běhen nákupu letenek byste se však měli seznámit s pravidly, které se mohou změnit. Příruční dámské i pánské tašky jsou produktem, který nemusítě nutně využít jen na palubu letadla - můžete ho využít i v jiných dopravních prostředcích. Víš už jak by měla vypadat ideální pánská, dámská a dětská příruční taška? Seznam se s nabídkou z našeho katalogu a vyber si jeden z dostupných vzorů. Na PaniKabelkova.cz najdeš klasické jednobarevné tašky, a také varianty s různými vzory, které se budou líbit především ženám a dětem. Na první místě je pro nás praktičnost a kvalita našich produktů, a proto se v nabídce PaniKabelkova.cz nachází pouze cestovní tašky od renomovaných výrobců, jako jsou David Jones Or&Mi nebo Diana&Co. Cestovní tašky od značky David Jones i nabídky od jiných známých výrobců jsou zárukou bezpečné a pohodlné cesty. Procestuj stovky, nebo i tísice kilometrů a místo starostí s nepraktickou taškou si vychutnej příjemnou cestu. Naše tašky jsou univerzální modely s praktickým uchem nebo na kolečkách. Vsaď na módu a komfort - již dnes objednávej svojí vysněnou tašku, nebo celý komplet zavazadel pro celou rodinu!

  • ro
  • sk
  • hu