Načítání dat...
VÝROBKY A KATEGORIE

Kožené kabelky

Ženy přikládají velký význam výběru kabelky.  Je to nezbytný doplněk oděvu, který by měl harmonicky ladit se stylizací. Takže v každé skříni ženy musí mít své místo kabelky různých tvarů, vzorů, barev a rozměrů apod.

V odezvě na očekávání klientek výrobci nabízejí velmi bohatou a pestrou nabídku tašek a kabelek. Jsou mezi nimi kabelky kožené, které se těší největší oblibě u žen. Jsou odolné, elegantně se prezentují, jsou ideálním doplňkem klasického i výstředního oděvu.

Velmi kvalitní kožené kabelky plni také funkce reprezentativní, vytváří dokonalý obraz tzv business woman a každé pracující ženy

Vyjímečně dobrému jménu se těší výrobky made in Italy. Itálie je domovinou elegantního krejčovství – tam vznikají nové trendy, tam se rodí nové nápady, tam se vytváří móda ulice i elegantních salónů.

Chcete být in? Musíte tedy mít kabelku přímo z Apeninského poloostrova. V naší nabídce máme  klasické vzory i klasické barvy a velá výběr barevných kabelek na každodenní nošení i na společenské příležitosti.

Chcete si splnit svůj sen o krásné kožené kabelce? Navštivte náš obchod. Máme nabídku pro každou peněženku, pro ženy každého věku.

Dámské kabelky

Kabelka doprovází ženu téměř v každé situaci. Je praktická, protože se do ní vejdou všechny potřebné drobnosti a je doplňkem každé stylizace. Jako společnice společenských i večerních šatů je něco jako třešínka na dortu – elegantně doplňuje oděv, v obchodních  příležitostech přenáší dokumenty, razítka a a jiné kancelářské potřeby, na procházce – schová deštník a rukavičky, v obchodě -  nahradí nákupní tašku.

Stručně řečeno, bez ní ani na krok.  Samozřejmě, na každou příležitost musí být jiná kabelka. V naší nabídce ženy naleznou efektní, večerní psaníčka, prostorné každodenní tašky, pohodlné listonošky, praktické vaky. Brány v potaz velmi různorodé gusta našich klientek, mohou být na rameno, jiné  pověšené na lokti, další  v ruce nebo k vložení pod paži.

V naší nabídce naleznete stejně tak klasické tvary ve standartních barvách, jako  vzory překvapující moderním designem a plnou paletou barev . Nabízíme kabelky z přírodní kůže, ze semiše i eko kůže. Všechny se prezentují velmi atraktivně.

Velkému zájmu našich zákaznic se těší výrobky francouzské firmy David Jones. Yznačují se klasickou jednoduchostí, která – ve spojení s vysokou kvalitou materiálu a precizním vykonáním – je indikátorem  pařížské elegance.

 

Pánské aktovky

„Jak vás vidí, tak vás vnímají” – vědí to lidé reprezentující firmu. Majitel i zaměstnanci tvoří image firmy. Proto je při obchodních jednáních vymáhán dress code. Pro muže je typickým oděvem klasický oblek, košile a kravata. K tomu elegantní obuv a ....aktovka. Ano, pánská aktovka je nepostradatelnou součástí mnohamužů pracujících v kancelářích, úřadech, institucích. Služební schůzky, kontakty se spolurpacovníky, kontrahenty i klienty  vyžadují speciální úpravu. Jednou z jejích částí  je aktovka ze solidní přírodní kůže, do které se vejdou dokuenty, telefon a jiné doplňky.

Při jejím výběru je třeba dbát na vysokou kvalitu. Tímto znakem se vyznačují výrobky italských výrobců. Dobrá kůže, solidní vykonání, perfentní provedení, klasické barvy, to jsou jejich přednosti. Na výběr: aktovky dvou a třípřihrádkové, do kterých se vejde i laptop. Jsou vybaveny kapsičkou na telefon, tužky, karty a vizitky, což napomáhá udržování pořádku v tašce.

Aktovky mají dlouhou životnost, jejich zakoupení je velmi dobrou investicí, která buduje prestiž pracovníka a současně i jeho firmy.

Kufry

Kufry jsou nezbytné pro všechny, kdo občas někam vyjíždějí, ale samozřejmě především pro ty, kdo  cestuje  často. Obzvláště cesty letadlem vyžadují speciální výbavu. Kufry musí být pevné, odolné, prostorné, řádně zamykatelné a lehké. Mohly by se také vyznačovat moderním designem, pečlivým zpracováním a hlavně b měly být  jednoduše přemístitelné  z a do dopravního prostředku.

Takové jsou kufry renomovaných výrobců: francouzské firmy David Jones a firmy Airtex, které máme ve své nabídce. Část z nich je prodávána v sadách: kufr velký, střední a malý, tzv. „palubní”, který plní funkci tzv. Příručního zavazadla. K sadám dodáváme také dárek zdarma – váhu na kontrolu hmotnosti bagáže.

Kufry jsou vyrobeny z lehkých a současně velmi dobře chránících obsah materiálů: z cordury a polykarbonátu. Jsou to materiály voděodolné, velmi trvanlivé, nepodléhají poškození při transportu. K jejich standardu patří již takové elementy jako: teleskopická rukojeť, kódovací zámek (některé modely), vniřní upevňovací pásy, kaučuková kolečka na kovových ložiskách.

Námi nabízené kufry mají klasické barvy (černá, hnědá, šedá) i nestandartní: výrazná fuchsie, sytý blankyt, staré zlato. Nesschází také  zábavné vzory, které si rádi vybírají především mladší ročníky zákazníků.

Bez ohledu na to, jaký si vyberete, můžete si být jisti jejich dlouhou životností a funkčností. S našimi kufry bude každá vaše cesta příjemným zážitkem.

Cestovní tašky

Na nedaleké výlety i dlouhé cesty jsou užitečné cestovní tašky. Nevejde se do nich tolik věcí jako do velkého kufru, ale jsou pohodlné a funkční. Můžete je rychle sbalit, hodit na rameno a vyrazit na vlak nebo autobus. Mladí lidé je rádi a často používají při svých návštěvách bazénu nebo posilovny, protože se do nich pohodlně vejde sportovní oblečení, boty, ručník a nezbytné toaletní potřeby.

Tašky  jsou z voděodolného materiálu, zapínané na zip, vybavené dvěma druhy  držadel: krátké uši a na karabinku připínaný dlouhýpásek.

Jejich výrobci: David Jones a firma Airtex jsou zárukou odolnosti a pevnosti, vydrží vám po dlouhou řádku let. Ideálně se hodí ke každému mladému a sportovnímu stylu.

Za malý peníz můžete mít neformální tašku, která je užitečná při různých příležitostech

 

Peněženky

O eleganci člověka rozhodují drobnosti.  Takovým elegantním a prestižním doplňkem jsou peněženky  značky Pierre Cardin. Název francouzského návrháře je spojeno s mistrným krejčovstvím, dokonalou kvalitou  a vyjímečnou kreativitou. Nákup předmětů signovaných tímto názvem se pojí s vysokým materiálním i sociálním postavením.

I vy můete být vlastníkem takové elegantní drobnosti. Prodáváme luxusní zboží za rozumné ceny. Na oplátku můžete mít za malé peníze  „drobek luxusu” v podobě  pánské či dámské peněženky. Vyrobeny jsou z dobré italské kůže, velmi pečlivě vypracovány, s důrazem na každý i ten nejmenší detail. Za pozornost stojí také elegantní podšívka s logem výrobce.

Peněženky jsou velmi praktické: mají dvě přihrádky na bankovky, kapsu na mince, několikpřihrádek na dokumenty, vizitky nebo karty. Vejdou se bez problémů do boční kapsy saka nebo do boční kapsičky dámské kabelky.

  • ro
  • sk
  • hu