Načítání dat...
Řadit podle:

Moderní a módní pánské tašky

Tašky pro muže? V XXI století to není extravagance ani chvilková záležitost. Naopak - je to čistý pragmatismus. Pánské tašky jsou vhodné mimo jiné například pokud si s sebou chcete vzít notebook, velké množství dokumentů nebo akt a také v průběhu nějaké cesty. Pokud v takových situacích máte s sebou vhodnou tašku – vaše ruce jsou volné a vy si můžete užívat pohodlí bez omezení. Potřebujete módní a moderní pánskou tašku? Využijte tedy naší nabídky, kterou připravil náš online obchod. V sortimentu na PaniKabelkova.cz najdete pánské tašky ve vysoké kvalitě. Právě pro náročné jsme připravili širokou škálu výrobků – jak tašky přes rameno, tak ty na notebook. Můžete se rovněž rozhodnout pro tašky typu kapsičky a ledvinky vhodné na dovolenou (a nejen to). Všechny modely jsou navrženy a vyrobeny především se zohledněním všech mužských potřeb. Proto si můžete být jisti, že se vyznačují nejen funkčností, ale i designem, který bude výrazem vašeho individuálního stylu.

Pánské tašky vhodné pro každou příležitost

Kdy se mohou hodit pánské tašky? Jsou to doplňky denního užitku. Vemte si je, pokud se chystáte do školy, do práce či na setkání se známými. Tašky na rameno se budou hodit, pokud s sebou nosíte knížky , sešity či dokumenty. To je pak dobrým řešením mimo jiné pro učně a studenty, jak pro všechny pracující. Taška na notebook zabezpečí vaše cenné vybavení a umožňuje jej přenášet nebo převážet z místa na místo bez rizika poškození. V kolekci PaniKabelkova.cz na vás čekají výhradně pánské tašky a také ledvinky a kapsičky od významných a osvědčených výrobců. Vysoká kvalita materiálů, promyšlený design, široké možnosti regulace pásků a také vhodný počet přihrádek a kapsiček vám umožní efektivně zorganizovat prostor – tak, aby všechny důležité a běžně potřebné předměty były vždy po ruce. Nabídka PaniKabelkova.cz se neustále rozšiřuje. Pokud ji tedy budete prohlížet pravidelně, určitě nezmeškáte žádnou novou designerskou pánskou tašku v našem katalogu. Všechny jsou k dispozici za atraktivní ceny.

Popiš svoje potřeby ve 4 krocích

Žijeme v době, kdy je obrovská dostupnost různého zboží. Proto každý den stojíme před nepřeběrným množství rozhodnutí, která musíme učinit sami. Tato rozhodnutí se týkají důležitých a důležitějších věcí - od nákupu funkční pánské tašky až po nákup bytu. V tom druhém vám bohužel nebudeme moci pomoci, protože nejsme realitní společnost, rádi vám ale ukážeme naše velitelské centrum virtuálního vesmíru a uděláme vše pro to, abyste během několika okamžiků věděli, která pánská kožená taška pro vás bude ta nejlepší.

Přes rameno. Pokud jste člověk, který si cení především pohodlí, bude pánská kožená taška přes rameno skvělou volbou. Zavěšením kabelky na rameno nijak neomezujete své pohyby a máte obě ruce volné, takže můžete snadno provádět všechny činnosti bez obav, že tašku nemáte kam dát. Kožená taška osloví každého muže, který si cení elegance a dobrého stylu. V závislosti na zvolené velikosti může aktovka pojmout nejen praktické věci, ale také dokumenty A4, poznámkové bloky nebo knihy. Skvělá volba pro studenta, cestovatele a osobu hledající praktickou a elegantní pracovní tašku.

Na notebook. Ačkoli se může zdát, že pánská taška na notebook je určena pouze pro skladování a přenosného počítače, ve skutečnosti má tento model mnohem větší využití. Do tašky na notebook můžete také ukládat dokumenty a drobné předměty, jako jsou sešity, pera nebo kreditní karty. Většina modelů tašek na notebook má nastavitelný popruh, takže tašku lze nosit i přes rameno.

Pytle a ledvinky. Pokud nejste někdo, kdo u sebe nenosí moc věcí, určitě nepotřebujete velkou tašku. Nejbezpečnějším modelem, který vám umožní uložit cenné předměty (např. Peníze, telefon a klíče) vpředu, blízko těla, je pytel nebo ledvinka. Lidé, kteří jdou na zápas nebo koncert a chtějí akci plně prožít, místo toho, aby neustále kontrolovali obsah svých kapes, dychtivě sáhnou po pytlu nebo ledvince. Pytle a ledvinky se stále častěji nosí také jako součást městské módy.

Baťohy. Pro některé jsou spojeny pouze s nošením ve školních letech, zatímco přes jiné jsou vybrány na celý život. Ideální do školy, na nákupy nebo na setkání s přáteli. Funkční a pohodlné a bezpečné pro páteř. Díky tomu, že lze batoh obléknout na obě ramena, zabraňuje přetížení a umožňuje vám udržet si zdravou postavu. Na PaniKabelkova.cz najdete elegantní batohy ve vyvážených barvách, které dobře poslouží na trénink, práci i výlet mimo město.

Materiál je důležitý

Pánské pracovní tašky je možné rozdělit podle materiálu ze kterého jsou vyrobeny.

Bývalo pravidlem, že kvalitní, elegantní pánská taška musí být vyrobena z přírodní kůže. V dnešní době jsou již k dispozici odolné pánské pracovní tašky i ze syntetických materiálů. V nabídce obchodu www.panikabelkova.cz najdete obě varianty.

Než se rozhodneš pro jednu z nich, seznam se nejdříve s jejich klady i zápory:

  • Ekologická kůže: je pružná a neabsorbuje vodu, takže je vhodná pro měnící se povětrnostní podmínky, materiál dokonale imitující přírodní kůži, jejíž výroba je spojena se zabíjením zvířat, může se začít rozpadat se a časem se také láme,
  • Polyester: umožňuje výrobu levného oblečení, je elastický a nehygroskopický, není snadné jej zničit za mokra - díky čemuž je velmi odolný, může však způsobit oděrky na citlivé pokožce, také se nejedná o materiál šetrný k životnímu prostředí,
  • Přírodní kůže: je velmi odolná, samozřejmě jen pokud je řádně udržována, má vysokou vizuální hodnotu spojenou s prestiží, jedná se drahý materiál, je však pohodlný a příjemný pro tělo, prochází procesem stárnutí, ale dlouhodobě si udržuje svůj skvělý vzhled, jeho nákupem však podpoříte zabíjení zvířat,
  • Nylon: materiál odolný vůči plísním, snadno a rychle je možné ho očistit od špíny a rychle schne, jeho užívání ma však negativní vliv na životní prostředí.

Kožená pánská taška je vždy dobrou volbou

Časy, kdy si ze široké nabídky tašek mohly vybrat jen ženy, jsou pryč. V současné době se stále více výrobců textilu zaměřuje na pánské kožené tašky a vytváří různé kolekce, které osloví každého muže, ať už má jakýkoliv vkus. Pánská aktovka, baťoh, pytel, ledvinka nebo taška na notebook jsou návrhy, které byly vytvořeny v reakci na potřeby moderních mužů, kteří chtějí nejen skvěle vypadat, ale také se každý den cítit pohodlně. Místo toho, abyste si zaplnili kapsy svých kalhot telefonem, peněženkou a klíči, vyberte si pánskou tašku, která nejlépe odpovídá vašemu stylu a poskytne vám místo na vaše osobní věci. Každá pánská kožená taška dostupná v naší kolekci je produktem, který v sobě kombinuje 3 funkce: eleganci, kvalitu a také skvělou cenu.

Bohužel, produkt nebyl nalezen!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

  • ro
  • sk
  • hu