Nazouváky

 

Buďte trendy na pláži či u bazénu – vyberte ty nejmódnější nazouváky

 

Dámské nazouváky, to jsou mimořádně pohodlné boty v tisících  podob, od plážových a bazénových modelů až po elegantní modely na podpatku ke krásným šatům.

 

Nazouváky se většině lidem pojí s představou bazénu, sauny či jiných míst, ve kterých se využívá veřejných lázní.  V oblasti pohodlných bot bez paty była provedena spousta změn, díky kterým si tyto boty našly své místo v každodenní módě. Všeobecně dámské nazouváky  jsou jedním z typických letních bot. Samozřejmě i teď se prodávají modely typicky bazénové, které jsou vhodné  rovněž k mořským plážím, kde chrání před rozehřátým  pískem či  neočekávaným nebezpečím pro chodidla. Stále více modelů tohoto typu se však ukazuje na ulicích jako tradiční každodenní obuv ceněná především ženami.

 

Modely dámských nazouváků je kategorie stejně bohatá a obsáhlá, jako sanádlky či lodičky, takže výběr toho , co  nosíte nejraději nebo co je vhodné k danému oděvu, bude určitě velmi jednoduchý. Ženy, které si vytvořily svůj styl, mají možnost výběru výšky podpatku, barvy a vyplnění přední částí nazouváků, samozřejmě také jejich charakteru – zda více sportovní nebo elegantní.

 

Dámské nazouváky – na pláž, k bazénu či na slavnostní příležitost

 

Dámské nazouváky, jaké můžete vidět v obchodech, to jsou například: vysoké  nazouváky na dřevěné podrážce se sloupkovým podpatkem nebo na korkovém klínu, klasické nízké žabky s úzkými nebo širokými pásky, nazouváky s plnou  svrchní částí pletenou z pásků, módní nazouváky typu peep toe, na vysokém jehlovém podpatku, sportovní – na nízké podrážce   se zapínáním na klipy, a také domácí nazouváky a vyrobené z gumy. Různorodost vzorů je tak velká, že pouze v této jedné kategorii je možné nalézt model vhodný na jakoukoliv příležitost, od procházky po pláži až po  letní slavnost.

 

Počet kombinací je určitě o mnoho větší, protože téměř každé boty lze při trošce fantazie přeměnit na  dámské nazouváky , pokud je zbavíte  zapínání a ponecháte pouze přední zakrytou část. Možnosti  může omezit pouze fantazie návrhářů a samozřejmě také vhodnost takových modelů.

Řadit podle: