Vsaďte na nejmódnější dámskou obuv a  těšte se unikátním stylem!

Příliš teplo  na kozačky, příliš zima na lodičky?  To vůbec není bezvýchodná situace. Ba naopak! Řešením pro vás budou stylové dámské polokozačky. To jsou boty, které mají rády „přechodné období” v počasí a navíc vám umožňují vytvořit neopakovatelnou stylizaci na každou příležitost. A PaniKabelkova vám nabízí ty nejlepší modely!

Dímské polokozačky vsobě spojují ty nejlepší vlastnosti obuvi, jaké si jen můžete představit.  Z jedné strany chrání vaše chodidla před chladem a deštěm,z druhé strany – mimořádně snadno se přizpůsobují každé vaší stylizaci. Bez ohledu na to, jestli si vymyslíte casualový outfit: například džíny a mikinu, nebo něco opravdu elegantního – alespoň malou černou nebo oblek – vždy budou vypadat perfektně. A k tomu všemu vám ještě poskytnou maximum pohodlí na každém kroku. No jak si je nezamilovat?

Vyberte si dámské polokozačky, o jakých sníte

Obzvláště že máte z čeho vybírat. Pokud hledáte opravdu elegantní a ženské boty, vsaďte  na ty na podpatku. Ke každodennímu pobíhání jsou vhodnější ty na nízkém podpatku nebo platformě. Zaručí vám pohodlí i když budete v pohybu po  dlouhé hodiny.

A co materiál? Doporučujeme především samozřejmě  obuv koženou – díky tomuto materiálu se budete moci těšit obuví  po velmi dlouhou dobu a budete mít jistotu, že jejich vzhled bude stále bezvadný. Můžete si však vybrat boty semišové nebo z ekologické kůže -to vy se rozhodujete.

Zbývá ještě otázka designu.  Protože i v tomto ohledu na vás čeká spousta variant. Pokud vám záleží na klasice, vybírejte minimalistické modely, jejichž  tvar je dekorační sám o sobě.Dáváte přednost stylistice Etno? Boty typu Emu nebo ve více kovbojském stylu – například s třásněmi, se budou skvěle hodit k vašemu oděvu. Můžete rovněž vsadit na více militární modely -  šněrované, s vysokou podrážkou, nebo ty typicky  diskotékové – s lesklými ozdobami. Jisté je jedno – pokaždé, když  si nazujete dámské polobotky z naší kolekce, budete v nich vypadat  a cítit se dokonale!

Řadit podle: